Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 281 to 300 of 337

Thread: PES-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1

Regular marko12's Avatar

Default Re: Odg: PES-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1

Quote Originally Posted by milasin View Post
    imam problem kada udjem u patch i nadjem zvezdu i partizan izadju mi samo njihovi grbovi a sve ostalo su igraci seltiksa i los andjelesa i njihovi dresovi sta da radim
    Ljudi su vec hiljadu puta rekli stisnes ESC izadje ti meni idi u options load/save ides load kliknes roster imas tri obican sa povredama ASSO za asocijaciju WOI i samo igras.

Default Re: PES-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1

Quote Originally Posted by marko12 View Post
    Postoji Roster Editor ali kosta 40eura
    Ma znam za to ko da daje tolike novce za editor. Kad bi našao neki program pa makar i za 2k12 jer verzijama pre nje nisam baš nešto oduševljen.

Regular marko12's Avatar

Zna li neko ime fajla uniforma sudija.

Banned

Default Odg: PES-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1

hvala komar ja mislim da ti je to tamo gde su ti patike i sve ono

Quote Originally Posted by markobgd99 View Post
    jel se nekom desavalo ovo sa dvoranama isto ?
    Meni jeste ,kad sam igrao plejof top 16 sa svim evrpskim timovima, ja sam bio Crvena Zvezda

Banned

je zna neko kad ce izaci novi nba 2k14 patch?

Super Star nataeos's Avatar

Quote Originally Posted by milasin View Post
    je zna neko kad ce izaci novi nba 2k14 patch?
    Znam ja ali necu da kazem.....

Raspricaces

Salu na stranu, nemamo jos konkretnu ideju oko datuma..kad bidne bicete informisani.

8. The Following User Says Thank You to nataeos For This Useful Post:

SuperDiskriminator Darcoolio's Avatar

Ubacio sam onaj Space Jam mod, pa me zanima da li ovaj naš i SJ mogu da rade paralelno?

Default Odg: Re: PES-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ubacio sam onaj Space Jam mod, pa me zanima da li ovaj naš i SJ mogu da rade paralelno?
    moze, jedino sto ovaj SJ menja nekoliko originalnih fajlova pa ces mozda imati neke graficke prikaze iz Sj peca kad igras sa nasim ( na primer reklame za EL ekipe, pocetna strana ) , jer nas ima odvojene fajlove ali i koristi originalne za sve ostalo... To je za sada, za sledecu verziju naseg peca bi i to trebalo biti odvojeno pa nece biti frke..

11. The Following User Says Thank You to nataeos For This Useful Post:

Postovanje i veliki pozdrav svima.. Treba mi mala pomoc.. Kada hocu da skinem Patch preko Mega, zastane mi kod 44% i nece dalje, preko Google Drive isto nece, ali kad skinem preko MediaFire i pokrenem da instaliram pise mi : The setup file are corrupted. Please obtain a new copy of the program.

Bio bih vam zahvalan ako moze neko da mi objasni u cemu je problem..

Banned

Evo i ja skinuo pec. Svaka cast za trud, ali moje iskreno misljenje je da ima mnogo propusta. Ne razumem zasto ste stavili da publika bude obojena po boji dresova, tj kluba. Arene su totalno nerealne, moze to mnogo bolje. Sto se tice ocena tu ima mnogo propusta. Gagic i Musli totalno nerealni, obojica su itekako dobri, tu pre svega mislima na Gagica. Milutinov podcenjen igrac, slobodna bacanja retko kad masi, u skoku cesto nadskoci po dva protivnicka igraca, banane lupa kao iz sale dok u reketu kao da samo on igra, totalno vlada sto se tice tog segmenta. Bogdanovicev izbacaj ocajan, totalno suprotno od onoga sto jeste. Lovren je los, retko koga moze da nadskoci, u toku jednog napada ga ponekad 3,4 puta jedan isti igrac nadskoci. Sto se tice Pavlovica mislim da ste ga odradili mnogo ocajno, ako uzmemo u obzir da je igrao u NBA ligi. Retko sta moze da pogodi, a na liniju za slobodna bacanja je i vise nego ocajan. Kinsey je isuvise dobar, odlican je on i u realnosti ali mislim da je ovde poput jednog Nba igraca, zakucavanja prejaka, sut za 3 poena retko kad masi, dok je u prodoru i vise nego dobar. A za blok mu je ocena ocajna, kao i za kradju lopte. Sto se tize Zvezde tu nemam puno sta da kazem posto ne igram sa njima, ali primetio sam da je Jenkins ocajan, Simonovic ima nerealnu ocenu za 3 poena, pogadja trojke kao iz sale, pogresili ste pozicije nekih igraca poput Nelsona, Jenkins-a Mislim da ste u Partizanu mnogo vise gresaka napravili nego u Zvezdi. Sto se tice face to je isto jako lose odradjeno, retko koji igrac lici na sebe. I ono sto me jako nervira je da se ponekad sut za tri poena racuna 2. Opet kazem svaka cast, ali ima tu previse propusta koji bi mogli u updejtu da doradite. Cak i da ne bude updejta ili recimo da ne uradite neka drasticna poboljsanja ja cu igrati. Nemojte da se ljutite, samo sam izneo svoje misljenje. Moja ocena od 1-10 bi bila 4. Pozdrav svima !

Poceo sam asocijaciju sa Crvenom Zvezdom,ubacio sam 16 timova iz evrolige, i stigao sam do all star vikenda ,evo sad igram Stars vs Elites, ja igram sa elitama,Rebic mi igra u timu, igrac Stars-a, znaci PC kontrolise taj tim,Aron Baynes na poziciji centra sa brojem 16, nema glavu i ima potpuno bele ruke kao zid hahaha,da li mi verujete stvarno vas ne lozim ali ne znam kako da napravim snapshot u sred igre da dokazem,probao sam F12 i Alt+Print Screen i ne radi to sam probao ,da li mi treba Fraps ili neki program

Quote Originally Posted by Bayern-fussball View Post
    Poceo sam asocijaciju sa Crvenom Zvezdom,ubacio sam 16 timova iz evrolige, i stigao sam do all star vikenda ,evo sad igram Stars vs Elites, ja igram sa elitama,Rebic mi igra u timu, igrac Stars-a, znaci PC kontrolise taj tim,Aron Baynes na poziciji centra sa brojem 16, nema glavu i ima potpuno bele ruke kao zid hahaha,da li mi verujete stvarno vas ne lozim ali ne znam kako da napravim snapshot u sred igre da dokazem,probao sam F12 i Alt+Print Screen i ne radi to sam probao ,da li mi treba Fraps ili neki program
    Fraps najbolje, ili idi na replay i tu moze print screen...

probao sam print screen i F12 ili nije uspelo ili ja gresim, gde treba da nadjem snapshot, da napomenem koristim Windows 7

probao sam print screen i F12 ili nije uspelo ili ja gresim, gde treba da nadjem snapshot, da napomenem koristim Windows 7
    pa pritisnes printscreen, i posle izadji iz igre otvori obicni paint i paste i posle snimis sliku i to je to.

Ili nabavi fraps.

moram da nadjem fraps, usao sam u paint i sve uradio, samo se pojavi sve crno umesto slike

Hayden Panettiere Горан's Avatar

Quote Originally Posted by Vaskez12 View Post
    Evo i ja skinuo pec. Svaka cast za trud, ali moje iskreno misljenje je da ima mnogo propusta. Ne razumem zasto ste stavili da publika bude obojena po boji dresova, tj kluba. Arene su totalno nerealne, moze to mnogo bolje. Sto se tice ocena tu ima mnogo propusta. Gagic i Musli totalno nerealni, obojica su itekako dobri, tu pre svega mislima na Gagica. Milutinov podcenjen igrac, slobodna bacanja retko kad masi, u skoku cesto nadskoci po dva protivnicka igraca, banane lupa kao iz sale dok u reketu kao da samo on igra, totalno vlada sto se tice tog segmenta. Bogdanovicev izbacaj ocajan, totalno suprotno od onoga sto jeste. Lovren je los, retko koga moze da nadskoci, u toku jednog napada ga ponekad 3,4 puta jedan isti igrac nadskoci. Sto se tice Pavlovica mislim da ste ga odradili mnogo ocajno, ako uzmemo u obzir da je igrao u NBA ligi. Retko sta moze da pogodi, a na liniju za slobodna bacanja je i vise nego ocajan. Kinsey je isuvise dobar, odlican je on i u realnosti ali mislim da je ovde poput jednog Nba igraca, zakucavanja prejaka, sut za 3 poena retko kad masi, dok je u prodoru i vise nego dobar. A za blok mu je ocena ocajna, kao i za kradju lopte. Sto se tize Zvezde tu nemam puno sta da kazem posto ne igram sa njima, ali primetio sam da je Jenkins ocajan, Simonovic ima nerealnu ocenu za 3 poena, pogadja trojke kao iz sale, pogresili ste pozicije nekih igraca poput Nelsona, Jenkins-a Mislim da ste u Partizanu mnogo vise gresaka napravili nego u Zvezdi. Sto se tice face to je isto jako lose odradjeno, retko koji igrac lici na sebe. I ono sto me jako nervira je da se ponekad sut za tri poena racuna 2. Opet kazem svaka cast, ali ima tu previse propusta koji bi mogli u updejtu da doradite. Cak i da ne bude updejta ili recimo da ne uradite neka drasticna poboljsanja ja cu igrati. Nemojte da se ljutite, samo sam izneo svoje misljenje. Moja ocena od 1-10 bi bila 4. Pozdrav svima !
    Što se tiče publike zato što je mnogo lepše i s obzirom da ne može koreografija mislim da je ovo pravi pogodak. Arene nisu ni pravljene ovo su standardne arene od evrolige samo je parket zamenjen već je bilo priče oko toga. Što se tiče ocena rečeno je već slobodno iznesite kako i šta ali ovako kad napišeš ti nama ništa nisi pomogao da to ispravimo, u sledećem adejtu ti se možda opet neće svideti a to je zato što nisi ništa konkretno napisao promenite mu ovu ocenu ili promenite mu onu ocenu ista stvar je za izbačaje igrača. Što se tiče Pavlovića pošto on već postoji u NBA2K14 mi ga nismo ni ocenjivali ako ne grešim već smo mu ostavili ocenu kako su mu autori igre stavili. Šta je konkretno pogrešno u pozicijama igrača moraš da napišeš on ima ovu poziciju a treba da ima ovu. Face to stoji loše je odrađeno, već je veliki broj istih odrađen za apdejt. Što se tiče trojki koje se važe kao dva poena bilo je reči oko ovoga igraj sa default rosterom i neće biti problema. Sve u svemu jedina greška koju si pronašao su ocene i to je već lični utisak.

Evo baga o kom sam pisao ,prva slika jedan igrac, na drugoj slici je dupliran igrac
    psb2k14 2014-04-14 19-52-31-74.jpg

i druga slika ,izvinte zbog dva posta za redom
    psb2k14 2014-04-14 19-51-10-64.jpg

Hayden Panettiere Горан's Avatar

Evo baga o kom sam pisao ,prva slika jedan igrac, na drugoj slici je dupliran igrac
    psb2k14 2014-04-14 19-52-31-74.jpg

i druga slika ,izvinte zbog dva posta za redom
    psb2k14 2014-04-14 19-51-10-64.jpg
    Koji igrač je u pitanju i koja ekipa ?

Quote Originally Posted by Горан View Post
    Koji igrač je u pitanju i koja ekipa ?
    Aron Baynes, broj face 2668 San Antonio, nek pogleda jel ima u folderu gde mu igra fajl png2668.iff, izgleda da taj fali ali nisam siguran:

na jednoj fotki je broj 16, na drugoj igrac sa brojem 18, verovatno je stavio vise modova pa se tu nesto pobrkalo, jer inace taj igrac je iz original igre i nema veze sa pecovima, bilo to nas ili neki drugi.

Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast